hakkımızda

Baykuşlar, kediler ve diğer güzelliklere dekoratif, işlevsel ürünlerde hayat vermeye çalışıyorum. 

Yorumlarınız, paylaşımlarınız beni sevindirir. 

Siparişleriniz ve her türlü sorunuz için yeldacavga@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz. 

Tüm günlerinizin özel, sevgi ve mutluluk dolu geçmesi dileğiyle...merlin hakkında

Merlin benim için; kedilere, yaşama, doğaya ve bilgeliğe olan saygımın sembolüdür.

Herşey böyle başladı... Bir yaz sabahı başladı herşey. Annem dikiş dikmek için malzemelerini çıkardığında... Yumuşacık, rengarenk kumaşlara dayanamadım. Ve içlerine usulca sızdım, güneş tüylerimi sıcaklığıyla yalarken. Uyuyakalmışım. Herşey benim için oyun. Ama annem kızıyor bazen, onun oyuncaklarını karıştırdığımda.  Ama mutluyuz ikimiz de; çok eğleniyoruz, herşeyden önemlisi bu işi seviyoruz, birlikte öğreniyoruz.“Biricik tanem” Merlin’i iki yıl önce aniden kaybettik. Merlin’in varlığını yaşatmak, bana öğrettiği bilgeliği ve hayata dair yaratıcılığı daima hatırlayabilmek için bu bloğa ve ürünlerime onun ismini verdim. Oğlum benimle paylaştığı her anıyla hep yanıbaşımda. Yaşamıma dokunduğu için çok şanslıyım. Ve onun akademisi bana öğretmeye devam ediyor.

2 yorum:

  1. Size çok yakın buldum kendimi. Kediler sanırım ortak zevkimiz. Baykuşları severim ama anlayan anlamayan herkes baykuşcu oldu bu aralar biraz uzaklaştım. El emekleriniz muhteşem. Ben de kendi çapımda bişeyler yapmaya çalışıyorum fakat makinayı çok bilmiyorum elde yapıyorum şimdilik.Umarım sizin kadar ilerletebilirim zira haylimde çook şey var... Ellerinize yüreğinize sağlık. Sevgiler. Eda Güreken.

    YanıtlayınSil
  2. Eda Hanım çok teşekkür ederim. Beğeniniz ve yorumunuz çok mutlu etti beni. Eminim siz de çok güzel şeyler üretiyorsunuzdur. Sevgiyle kalın :)

    YanıtlayınSil